1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Luis de la Fuente przed meczem z Włochami!
Luis de la Fuente przed meczem z Włochami!
daboost / depositphotos.com
Piotr

Luis de la Fuente przed meczem z Włochami!

Dzisiejszego wieczora dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku, pomiędzy Hiszpanią a Włochami. Trener reprezentacji Hiszpanii przyznał wprost, że ten mecz mógłby być równie dobrze finałem mistrzostw Europy w Niemczech. Niemniej jednak, przyjdzie nam dziś oglądać bardzo ciekawe spotkanie, które z obu stron powinno dostarczyć nam oczekiwanych emocji. Sprawdźcie sami!

  • Dziś wieczorem odbędzie się interesujący mecz między Hiszpanią a Włochami.
  • Trener reprezentacji Hiszpanii, Luis de la Fuente, stwierdził, że ten mecz mógłby być finałem mistrzostw Europy.
  • Spotkanie zapowiada się emocjonująco z obu stron.
  • Luis de la Fuente jest zadowolony ze swoich zawodników po zwycięstwie 3:0 nad Chorwacją.
  • Trener uważa, że dzisiejszy rywal, Włochy, jest bardziej wymagający, co pokazał ich mecz z Albanią.
  • De la Fuente uważa, że Hiszpania jest gotowa na Włochów, których zespół jest podobny do Hiszpanów.

Jak trener Hiszpanii, Luis de la Fuente zapatruje się na dzisiejsze spotkanie? Z jego konferencji prasowej wynika, że bardzo dobrze. Trener jest bowiem zadowolony ze swoich zawodników, którzy w pierwszy meczu rozgromili Chorwację, wynikiem 3:0. 

Dziś rywal będzie z nieco wyższej półki, ponieważ mecz z Albanią pokazał, że pomimo trudności, ekipa z Włoch ma zdecydowanie argumenty w postaci piłkarzy na boisku, którzy mogą zrobić różnicę i odmienić wynik.

Jednak pomimo tego, Luis de la Fuente przyznaje, że jego zespół jest gotowy na Włochów, którzy w jego odczuciu są bardzo podobnym zespołem do Hiszpanów. Jak przyznaje, obie reprezentacje bazują na młodych piłkarzach, którzy tworzą trzon zespołu. Oprócz tego, trener Hiszpanii zauważa, że zespół Włoch również lubi grać w piłkę i wygrywać, mając do dyspozycji także, bardzo dobre indywidualności.