Manchester City - Brighton gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
fot. pixabay.com

Manchester City - Brighton gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Nadchodzący mecz pomiędzy Manchester City a Brighton, który odbędzie się 13.01.2021, z pewnością okaże się warty obejrzenia w Premier League. Spotkanie to będzie miało miejsce w Etihad Stadium, dlatego warto skorzystać z transmisji, aby śledzić tę rywalizację na bieżąco. Mecz rozpocznie się o godz. 19:00. Z uwagi na to, że stawki przy kolejka są duże, niezapomniane emocje są tu gwarantowane, nie powinno się zatem zwlekać z zebraniem kibicowskich gadżetów, grona przyjaciół oraz kilku przekąsek, aby miło spędzić czas na oglądaniu rozgrywki w Internecie.

Manchester City - Brighton. Gdzie oglądać?


W czasach, gdy osobiste wybranie się na stadion w celu dopingowania zawodników swojego ulubionego zespołu jest niemożliwe, wierni kibice powinni szukać alternatyw. Z pomocą przychodzi Internet, który pozwala na transmisje online, prowadzone na żywo podczas spotkań sportowych. Nawet jeśli nie posiada się kanałów sportowych w TV, wystarczy sięgnąć po tablet, komórkę lub zasiąść za ekranem komputera, a następnie wyszukać mecze na żywo.

O czym pamiętać oglądając mecze online Manchester City - Brighton?


Chociaż nie jest trudno odszukać transmisje na żywo, zaleca się najpierw sprawdzić kilka aspektów technicznych. Przede wszystkim warto upewnić się, że łącze internetowe działa tak, jak należy – żaden kibic w końcu nie lubi, kiedy musi przerwać oglądanie meczu z uwagi na konieczność zbuforowania obrazu. Na nowoczesnym sprzęcie tego typu problemu uznaje się raczej za rzadkość, lecz przezorny zawsze ubezpieczony. Poza tym warto zwrócić uwagę na odpowiednią jakość samej transmisji – oglądanie w 144p nie należy do szczególnie przyjemnych doświadczeń.

Dlaczego warto zdecydować się na transmisje online z meczu Manchester City - Brighton?


Internet to przyszłość, a mecze na żywo transmitowane w sieci mają wiele przewag nad oglądaniem telewizji. Przede wszystkim ma się większy wpływ na jakość nagrania, urządzenie, z którego się ogląda. Warto wspomnieć także o klarowniejszym harmonogramie spotkań, z którego skorzystać można na portalach streamingowych. Tak czy inaczej – naprawdę warto dać szansę transmisjom meczów online!


Ostatnio Manchester City rywalizował z Brighton 11.07.2020 21:00:00 w The American Express Community Stadium. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-5. Kolejne spotkanie Manchester City z Brighton odbędzie się 13.01.2021 19:00:00 w Etihad Stadium.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Manchester City - Brighton 4-0, Brighton - Manchester City 1-4, Manchester City - Brighton 1-0, Manchester City - Brighton 2-0, Manchester City - Brighton 3-1, Brighton - Manchester City 0-2, .

Manchester City - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Manchester City zajmuje 6 w lidze Premier League. Po 15 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 29 punktów, na które złożyło się 8 zwycięstw, 5 remisy i 2 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 24 bramek zdobytych i 13 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Manchester City rywalizowali w tym sezonie ligowym 7. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 2 remisów i 0 porażek.

Brighton - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Brighton zajmuje 17 w lidze Premier League. Po 17 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 14 punktów, na które złożyło się 2 zwycięstw, 8 remisy i 7 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 21 bramek zdobytych i 28 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Brighton rywalizowali w tym sezonie ligowym 9. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 0 zwycięstw, 4 remisów i 1 porażek.Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Manchester City - Brighton? 13.01.2021, godz. 19:00