Manchester United walczy o Ligę Mistrzów Na Żywo

Manchester United walczy o Ligę Mistrzów Na Żywo

Przed ostatnią kolejką w angielskiej Premier League już prawie wszystko jest jasne. Wiemy, że Leicester zdobyło tytuł Mistrza Anglii i znamy spadkowiczów. Wciąż jednak są dwie niewiadome: kto zajmie drugie miejsce w rozgrywkach i kto będzie czwarty, co da możliwość gry w Lidze Mistrzów.Lider i nowy Mistrz Premier League seon kończy wyjazdowym spotkaniem w Londynie, zagramz miejscową Chelsea i wcale nie musi tego spotkania wygrac.


Nie ma jednak wątpliwości, że ambicja świeżo upieczonego misrza kraju jest ogromna, apetyty sa wielkie i będzie tu ogromnie duza walka o ostatnie w tym sezone punkty. Chelsea z kolei zajmuje dziwiąte miejsce w tabeli i swojej lokaty już nie poprawi.Wicelider gra wyjazdowy pojedynek z Newcastle, Tottenham jest faworytem tego pojedynku, przy czym dla londyńczyków jest to pojedynek o bardzo duża stawkę. Jeśli nie wygra a Arsenal zdobędzie komplet punktów, to wyprzedzi Tottenham w rozgrywkach spychając ich na trzecią lokatę rozgrywek. Wydaje się więc, że mecz Tottenhamu przyniesie nam wiele emocji i kto wie, może również pięknych bramek.Marzący o tytule wicemistrza Arsenal z kolei gra przed własną publicznością z ostatnią w tabeli aston Villą i wydaje się, że każde rozstrzygnięcie niż pewne zwycięstwo będzie niespodzianką.Śledźcie wyniki na zywo z Premier League, zapowiada się nam ciekawy piłkarski weekend na wyspach. Tym bardziej, że wiz nie są jasne losy czwartego miejsca w lidze, które będzie uprawniało do gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Tu walkę pomiędzy sobą stocza dwa kluby z Manchesteru. W lepszej sytuacji są City, jeśli wygrają wyjazdowy pojedynek ze Swansea, to zajmą czwartą lokatę i będą mieli szansę na rywalizację w Champions League. Jeśli stracą punkty… wciąż mogą stracić wysokie miejsce w tabeli kosztem lokalnego rywala, Manchesteru United, który swój mecz zagra przed własną publicznością z Bournemouth.Oba mecze na zywo w internecie za free tylko u nas.Transmisje na żywo w internecie
Zapraszamy do śledzenia multitransmisji, dzięki której na bieżąco będzie można śledzić wydarzenia na angielskich boiskach. Niezwykle pasjonująco zapowiada się walka dwóch klubów z Manchesteru., obecnie Manchester City ma dwa punkty przewagi, ale jeśli przegra, pozostanie mu tylko rywalizacja w Lidze Europejskiej.Jakie jeszcze pojedynki czekają na nas w najbliższy weekend w Premier League? Na pewno mecze na zywo w internecie to potyczki: WBA z Liverpoolem, Watford zagra z Sunderlandem, Stoke z West Ham, Southampton z Crystal Palace a Everton z Norwich. Wszystkie mecze zostaną rozegrane o tej samej godzinie, w niedzielę o 16:00.Wiemy już, że z Premier League żegnają się Aston Villa, Norwich oraz Newcastle.Warto obejrzeć ostatnią kolejkę angielskich rozgrywek, będzie ona doskonałym uzupełnieniem całego sezonu i niezwykłych wręcz rozstrzygnięć.
Zdobycie mistrzowskiego tytułu przez Leicester należy traktować jako największą sensację europejskiego futbolu w tym roku. i kto wie… może nawet niespodziankę, jaka zostanie okrzyknięta sensacją dekady.