Mecz Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice; sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Mecz Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice; sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Już w najbliższą środę (18 listopada) Legia Warszawa zmierzy się z Chojniczanka Chojnice w ramach Pucharu Polski. Dla Warszawian będzie to bardziej towarzyskie spotkanie niż walka na boisku.. Zobacz, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji i w Internecie.

Pod okiem Czerczesowa piłkarze Legii powoli wracają do formy. Z meczu na mecz widać, że drużyna zmierza w dobrym kierunku.
W pierwszej jedenastce powinien pojawić się Jakub Rzeźniczak, który ostatnie spotkanie spędził na ławce rezerwowych. W środowym spotkaniu zastąpi Michała Pazdana, ponieważ ten dzień wcześniej zagrał we Wrocławiu w barwach reprezentacji Polski w pojedynku z Czechami. Do bramki powinien powrócić również Dusan Kuciak, który ostatnio leczył kontuzję.

Początek meczu Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice. 20:45Spotkanie w Pucharze Polskie Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice odbędzie się w środę (18 listopada) o godzinie 20.45. Zapraszamy wszystkich na stadion, a szczególnie studentów i doktorantów oraz pracowników Uniwersytetu Warszawskiego, którzy tego dnia wejdą na Łazienkowską za darmo.

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice w telewizji?Spotkanie Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice wyemituje Polsat Sport. Mecz można będzie obejrzeć na Polsat Sport, gdzie na boisko przeniesiemy się o 20.45, ale transmisja ze studia na żywo ruszy już o godzinie 20.25. Jeśli ktoś nie będzie mógł obejrzeć spotkania na żywo, a nie zadowoli się skrótem meczu, pełną powtórkę spotkania wyemituje kanał Polsat Sport w inny dzień.

Mecz Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice w Internecie

Osoby, które nie mają dostępu do telewizora także będą mogły oglądać transmisję meczu na żywo.

Podobne artykuły