1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Michał Probierz o ważnym piłkarzu kadry Polski!
Michał Probierz o ważnym piłkarzu kadry Polski!
Dziurek / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Michał Probierz o ważnym piłkarzu kadry Polski!

Michał Probierz powrócił już do Polski i zajmuje się aktualnie wywiadami dla mediów. Dziś udzielił on wywiadu dla portalu meczyki, w którym wyjawił, jaki piłkarz miał ogromne znaczenie w meczu z Walią, a o którym nie mówi się w mediach. Trener reprezentacji Polski uchylił nieco rąbka tajemnicy na temat samego przygotowania taktycznego, jakie miało istotne znaczenie dla przebiegu meczu z Walią. Sprawdźcie sami!

O kim dokładniej mowa? O Bartoszu Sliszu, który został niezwykle doceniony przez trenera Probierza. Selekcjoner nie krył zadowolenia swoim piłkarze, a także tym, że był on dla niego bohaterem spotkania z Walią. Jak dodaje trener Michał Probierz, Bartosz Slisz został także pominięty przez media, które nie zwróciły uwagi na jego grę. 

Defensywny pomocnik świetnie spisał się w meczu z Walią i był nie tylko dobrym łącznikiem piłki między oboma formacjami, lecz także studził grę i nie pozwalał na przejęcie piłki. Dzięki temu, gra całego zespołu była opanowana i stonowana, a wszystkie formacje mogły robić to, co do nich należy.

Dziś najważniejsze jest jednak to, że reprezentacja Polski uda się na EURO 2024. Oczekiwania wobec naszej kadry są bardzo minimalne, co może pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę. Wszystko dlatego, że piłkarze nie będą mieć na sobie żadnej presji, przez co będą mogli realizować swoje zadania i może okazać się to pozytywnym bodźcem dla ich gry na EURO 2024.


Update cookies preferences