Pogoń, Piast i Legia chcą odkupić serca kibiców

Pogoń, Piast i Legia chcą odkupić serca kibiców

Fatalnie rozpoczęły sezon drużyny, które w minionym sezonie znajdowały się w czołówce rozgrywek Ekstraklasy. Mistrz Polski tylko zremisował, Portowcy i piłkarze z Gliwic swoje pojedynki przegrali, z czego Piast zaliczył katastrofalny start sezonu.Przed nami druga kolejka polskiej Ekstraklasy, po pierwszej rundzie meczów niespodziewanym liderem jest Cracovia, która pokonała w inauguracji ligi Wicemistrza Polski, Piasta aż 5:1. Mistrz Polski, Legia tylko zremisowała z Jagiellonią, słabo wypadł też Lech remisując swój pojedynek, przegrała Pogoń i Lechia. Czy to zapowiedź arcyciekawego sezonu?


Najbliższa kolejka da nam wiele odpowiedzi, wyniki na zywo pozwolą nam na ocenę, czy były to tylko niewinne wpadki faworytów, czy też potencjalnego Mistrza Polski szukać wśród drużyn, jakie nie są stawiane w gronie potencjalnych zwycięzców Ekstraklasy.


W piątek na boisko wybiegnie Pogoń, która będzie podejmowała Koronę (godzina 18:00) oraz Arka Gdynia, która zagra z Wisłą (początek meczu o 20:30).

W sobotę zagra Mistrz Polski, Wojskowi będą podejmowali Śląsk Wrocław, początek tego meczu o 20:30.


Ciekawe mecze na zywo za darmo czekają na nas również w niedzielę. Tego dnia naprzeciwko siebie staną Piast Gliwice i Wisła Płock (15:30), Termalica i Cracovia (15:30) a także Lech i Zagłębie (18:00). Ten drugi z pojedynków zapowiada się iście szlagierowo, oba kluby przecież to nasz eksportowy towar, dlatego na grę tych drużyn trzeba zwrócić szczególną uwagę.