Pogoń Szczecin - Piast Gliwice live stream w internecie
fot. pixabay.com

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice live stream w internecie

Nadchodzący mecz pomiędzy Pogoń Szczecin a Piast Gliwice, który odbędzie się 13.02.2021, z pewnością okaże się warty obejrzenia w Ekstraklasa. Spotkanie to będzie miało miejsce w Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, dlatego warto skorzystać z transmisji, aby śledzić tę rywalizację na bieżąco. Mecz rozpocznie się o godz. 17:30. Z uwagi na to, że stawki przy kolejka są duże, niezapomniane emocje są tu gwarantowane, nie powinno się zatem zwlekać z zebraniem kibicowskich gadżetów, grona przyjaciół oraz kilku przekąsek, aby miło spędzić czas na oglądaniu rozgrywki w Internecie.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice. Gdzie oglądać?


W czasach, gdy osobiste wybranie się na stadion w celu dopingowania zawodników swojego ulubionego zespołu jest niemożliwe, wierni kibice powinni szukać alternatyw. Z pomocą przychodzi Internet, który pozwala na transmisje online, prowadzone na żywo podczas spotkań sportowych. Nawet jeśli nie posiada się kanałów sportowych w TV, wystarczy sięgnąć po tablet, komórkę lub zasiąść za ekranem komputera, a następnie wyszukać mecze na żywo.

O czym pamiętać oglądając mecze online Pogoń Szczecin - Piast Gliwice?


Chociaż nie jest trudno odszukać transmisje na żywo, zaleca się najpierw sprawdzić kilka aspektów technicznych. Przede wszystkim warto upewnić się, że łącze internetowe działa tak, jak należy – żaden kibic w końcu nie lubi, kiedy musi przerwać oglądanie meczu z uwagi na konieczność zbuforowania obrazu. Na nowoczesnym sprzęcie tego typu problemu uznaje się raczej za rzadkość, lecz przezorny zawsze ubezpieczony. Poza tym warto zwrócić uwagę na odpowiednią jakość samej transmisji – oglądanie w 144p nie należy do szczególnie przyjemnych doświadczeń.

Dlaczego warto zdecydować się na transmisje online z meczu Pogoń Szczecin - Piast Gliwice?


Internet to przyszłość, a mecze na żywo transmitowane w sieci mają wiele przewag nad oglądaniem telewizji. Przede wszystkim ma się większy wpływ na jakość nagrania, urządzenie, z którego się ogląda. Warto wspomnieć także o klarowniejszym harmonogramie spotkań, z którego skorzystać można na portalach streamingowych. Tak czy inaczej – naprawdę warto dać szansę transmisjom meczów online!

Ostatnio Pogoń Szczecin rywalizował z Piast Gliwice 30.08.2020 12:30:00 w Stadion Miejski. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1. Kolejne spotkanie Pogoń Szczecin z Piast Gliwice odbędzie się 10.02.2021 17:30:00 w Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1-0, Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1-0, Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-0, Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0-0, Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 3-0, Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0-2, .

Pogoń Szczecin - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Pogoń Szczecin zajmuje 1 w lidze Ekstraklasa. Po 16 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 34 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 22 bramek zdobytych i 8 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Pogoń Szczecin rywalizowali w tym sezonie ligowym 8. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek.

Piast Gliwice - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Piast Gliwice zajmuje 8 w lidze Ekstraklasa. Po 16 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 20 punktów, na które złożyło się 5 zwycięstw, 5 remisy i 6 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 23 bramek zdobytych i 21 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Piast Gliwice rywalizowali w tym sezonie ligowym 8. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 2 remisów i 0 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice? 13.02.2021, godz. 17:30

Video

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice