1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Rafael Leao został wyceniony przez AC Milan!
Rafael Leao został wyceniony przez AC Milan!
canno73 / Depositphotos.com
Piotr
Piotr

Rafael Leao został wyceniony przez AC Milan!

Rafael Leao jest jednym z bardziej wyróżniających się piłkarzy, w tym sezonie Serie A. Skutkiem tego, o piłkarza Milanu pyta bardzo wiele klubów, które są zainteresowane jego usługami. Dlatego też, AC Milan postanowił wykorzystać tą sytuację i podał oficjalną cenę, za swojego piłkarza. Jaka jest cena Milanu? Sprawdźcie sami!


AC Milan lubi wyceniać swoich piłkarzy, tak więc nie mogło być inaczej i tym razem. Rafael Leao jest na ten moment jednym z topowych piłkarzy na swojej pozycji, przez co może wywoływać spore zainteresowanie, a AC Milan może go odpowiednio wycenić dzięki temu. Skutkiem tego, oficjalna kwota za Rafaela Leao to 175 milionów euro. 


Pomimo tego, klub informuje, że Rafael Leao chce pozostać w Milanie, tak więc kwota którą nowy klub musi „wyłożyć” to jedno. Trzeba także przekonać samego zawodnika do przenosin. Najbliższe pod tym względem może być PSG, które potrafiło skusić do siebie takie tuzy piłki nożnej jak Neymar czy Leo Messi.


Skutkiem tego, dla Paryżan nie powinno być problemem to, aby przekonać do siebie Portugalczyka. Tym bardziej w momencie, w którym Mbappe prawdopodobnie odejdzie do Realu Madryt, a PSG będzie potrzebowało nowego motoru napędowego, także i pod względemmarketingu.


AC Milan dostanie zapewne więcej ofert od topowych klubów, tak więc Rafael Leo powinien mieć w czym wybierać!

Update cookies preferences