1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Raphael Varane odchodzi z Manchesteru United!
Raphael Varane odchodzi z Manchesteru United!
operations@newsimages.co.uk / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Raphael Varane odchodzi z Manchesteru United!

Wiadomość ma już charakter oficjalny, ponieważ sam piłkarz Manchesteru United poinformował o swoim odejściu z klubu, za pomocą swoich social mediów. Póki co, nie są znane dalsze losy Francuza. Wiadomo jest jednak to, że Raphael Varane najprawdopodobniej opuści Manchester United za darmo, ponieważ nie otrzymał on do tej pory przedłużenia kontraktu.

Czy 31 latek będzie narzekał na brak oferty? Jeśli kluby nie będą musiały płacić za obrońcę Manchesteru United, zapewne nie. Sam Francuz jest daleki od swojej formy, którą prezentował przez lata w Realu Madryt. Przejście do Manchesteru United na samym początku wydawało się dobrym ruchem. Niestety, Francuz zaczął nabawiać się kolejnych kontuzji, które wykluczyły go z walki o podstawowy skład w drużynie z Premier League.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, co dalej z Francuzem. Jednak nawet będąc w bardzo słabej formie, Raphael Varane jest w stanie dołączyć do jednego z wielu klubów, które nadal toczą swoje boje na arenie Europejskiej. Nie wolno zapominać także o klubach z Arabii Saudyjskiej, które lubią ściągać znaczące nazwiska, z europejskiej mapy piłkarskiej.

Jako że Raphael Varane występował w Realu Madryt i Manchasterze United, bez problemu powinien znaleźć się na liście klubów, zainteresowanych jego angażem.