Real Madryt - Valencia Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo [Super Cup]
fot. pixabay.com

Real Madryt - Valencia Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo [Super Cup]

Gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku w Super Cup pomiędzy Real Madryt - Valencia. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Mecz Real Madryt - Valencia będzie można obejrzeć legalnie i w dobrej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.

Real Madryt - Valencia - płatna transmisja online

Transmisja meczu Real Madryt - Valencia będzie dostępna m.in. na platformach cyfrowych Canal+ Online, Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport.

Transmisję online ze spotkania Real Madryt - Valencia można obejrzeć w Polsat Sport Premium wykupując pakiet “Wielka Piłka” w Canal+online. Przy zakupi półrocznym abonament wyniesie tylko 40zł miesięcznie.

Canal+online - należy przejść pod wskazany poniżej banner reklamowy i wykupić subskrypcję. Na jednym koncie użytkownika, na którym wykupiony jest abonament transmisję mogą jednocześnie oglądać dwie osoby korzystające z różnych urządzeń. Transmisja meczu Real Madryt - Valencia oraz innych meczów Ligi Mistrzów można uruchomić w serwisie www należącym do Canal+online i w aplikacji.Wynik meczu na żywo Real Madryt - Valencia będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Kto faworytem meczu Real Madryt - Valencia

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest Real Madryt. Kurs na Real Madryt oscyluje w granicach 1.55, na remis 4.35, na Valencia 5.77.

Real Madryt - Valencia typy i kursy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na mecz Real Madryt - Valencia można obstawiać w firmie STS. Po przejściu pod wskazane poniżej adres internetowy bukmachera można założyć bezpłatne konto klienta, a także skorzystać z oferty promocyjnej. STS na start oferuje 1500zł.

Wygra Real Madryt: kurs 1.55 (STS)
Remis: kurs 4.35 (STS)
Wygra Valencia: kurs 5.77 (STS)

Video