1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Ronald Koeman ostrzega swoich piłkarzy przed Francją!
Ronald Koeman ostrzega swoich piłkarzy przed Francją!
PhotographerFromAmsterdam / depositphotos.com
Piotr

Ronald Koeman ostrzega swoich piłkarzy przed Francją!

Dzisiejszy mecz Holandii z Francją jest niezwykle ważny w kontekście naszego udziału w grupie. Oczywiście, pierw to Polska musi zrobić wszystko co w jej mocy, aby zdobyć trzy punkty. Jednakże, w wypadku remisu pomiędzy Holandią a Francją, szansę na prześliźnięcie się reprezentantów Polski wzrosną bardzo mocno. Sprawdźcie sami!

  • Ronald Koeman ostrzega swoich piłkarzy przed trudnym meczem z Francją.
  • Mecz Holandii z Francją ma kluczowe znaczenie dla układu w grupie.
  • Polska musi zdobyć trzy punkty, aby zwiększyć swoje szanse na awans.
  • Remis w meczu Holandii z Francją zwiększyłby szanse Polski na awans.
  • Koeman podkreśla, że Francja jest faworytem, mimo możliwej nieobecności Kyliana Mbappe.
  • Holandia musi być czujna, aby uniknąć błędów, jak w meczu z Polską.

Ronald Koeman podkreśla, jak ważnym meczem dla Holandii jest dzisiejsza gra z Francją. Francja jak zwykle, jest stawiana w roli faworyta nawet pomimo tego, że Kylian Mbappe z dużym prawdopodobieństwem nie wystąpi w dzisiejszym meczu. Właśnie na ten aspekt uczula Ronald Koeman wiedząc, jak dobrym i szerokim składem dysponuje kadra reprezentacji Francji.

Trener reprezentacji Holandii podkreśla także bardzo mocno, że mecz z Polską jest dla jego reprezentacji lekcją, ponieważ chwila nieuwagi może sprawić, że wynik trzeba gonić, co pokazała Polska reprezentacja. Tym bardziej, że mowa jest o bardziej groźnym pod względem ofensywnym rywalu, który potrafi także sprawić różnicę w grze. 

Czy Holandia ma realne szanse na to, aby zaskoczyć dziś Francuzów? Wydaje się, że jak najbardziej. Wszystko z uwagi na fakt, iż Francuzi również nie pokazali wybitnego meczu z Austrią. Wynik 1:0 nie odzwierciedla tego, jak bardzo na murawie cierpieli trójkolorowi. Dzisiejszy rywal będzie z wyższej półki, co nie ułatwi zadania Francji.

Źródło: Flashscore.pl