1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Stal Mielec - Raków Częstochowa transmisja online i TV na żywo
Stal Mielec - Raków Częstochowa transmisja online i TV na żywo
Pixabay.com
Piotr
Piotr

Stal Mielec - Raków Częstochowa transmisja online i TV na żywo

Stal Mielec - Raków Częstochowa – emocjonujące spotkanie na żywo!Żaden kibic nie może przegapić nadchodzącego spotkania Stal Mielec oraz Raków Częstochowa. Te dwie drużyny zmierzą się z sobą już wkrótce – 05.05.2021 okaże się, który klub wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Niezapomniane, piłkarskie emocje są gwarantowane, czego spodziewać można się po prestiżowej Ekstraklasa. Stadion MOSiR była już miejscem rozegrania wielu legendarnych meczów, a zbliżająca się gra obydwu zespołów jedynie wzbogaci jej historię.Transmisja TV na żywo i live stream online Stal Mielec - Raków Częstochowa?Stal Mielec są gospodarzami, dlatego nie ulega wątpliwości, że w starciu tym dadzą z siebie wszystko. Chociaż Raków Częstochowa to bez wątpienia również rozpoznawalny klub, to szale zwycięstwa są niezdecydowane… zdecydowanie warto jednak osobiście śledzić poczynania piłkarzy, gdyż wydarzenie to z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji. Jest to istotny mecz także pod względem samego awansu w Ekstraklasa – stawki są naprawdę wysokie!Oglądanie meczu online Stal Mielec - Raków Częstochowa – doskonały sposób, na nieco rozrywki!Nawet, gdy kibicowanie swoim faworytom z trybunów nie jest możliwe, entuzjaści dobrej piłki mogą bez problemu oglądać mecz za pośrednictwem Internetu. Mecze live to doskonały sposób, aby doświadczyć każdego detalu piłkarskiego spotkania, bez konieczności opuszczania swojego ulubionego fotela. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby sięgnąć po kibicowskie gadżety, kilka przekąsek i dobre towarzystwo, a następnie dopingować swoim ulubieńcom zza monitora i oglądać mecze online.


Ostatnio Stal Mielec rywalizował z Raków Częstochowa 25.10.2020 15:00:00 w Stadion GKS-u. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1. Kolejne spotkanie Stal Mielec z Raków Częstochowa odbędzie się 03.04.2021 15:00:00 w Stadion MOSiR.Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Stal Mielec - Raków Częstochowa 3-1, Raków Częstochowa - Stal Mielec 1-1, .


Stal Mielec - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Stal Mielec zajmuje 15 w lidze Ekstraklasa. Po 27 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 27 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw, 9 remisy i 12 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 30 bramek zdobytych i 45 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Stal Mielec rywalizowali w tym sezonie ligowym 13. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażek.


Raków Częstochowa - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Raków Częstochowa zajmuje 3 w lidze Ekstraklasa. Po 27 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 50 punktów, na które złożyło się 14 zwycięstw, 8 remisy i 5 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 41 bramek zdobytych i 24 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Raków Częstochowa rywalizowali w tym sezonie ligowym 14. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 4 zwycięstw, 1 remisów i 0 porażek.

Transmisja Online: Player.plKiedy mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa? 05.05.2021, godz. 19:00
Update cookies preferences