1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Vardy pozostaje na dłużej w drużynie Leicester City!
Vardy pozostaje na dłużej w drużynie Leicester City!
operations@newsimages.co.uk / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Vardy pozostaje na dłużej w drużynie Leicester City!

Jest to z pewnością, bardzo dobra informacja dla kibiców Leicester, którzy cały czas są za swoim piłkarzem i chcą jego gry, w kolejnych sezonach, w koszulce Leicester. Jamie Vardy oficjalnie przedłużył swój kontrakt o rok. Dlaczego tak krótko? Jest to z pewnością związane ze stanem zdrowotnym piłkarza. Jamie Vardy chce być bowiem pewny tego, że będzie w stanie grać na optymalnym poziomie, w kolejnych.


Jak natomiast wyglądał ostatni sezon w wykonaniu napastnika Leicester? Trzeba przyznać, że Jamie Vardy spisywał się bardzo dobrze, ponieważ udało mu się strzelić aż 20 goli, we wszystkich rozgrywkach Championship. Teraz jednak poprzeczka zostanie zawieszona nieco wyżej, ponieważ Jamie Vardy i Leicester City powracają do Premier League, tak więc napastnika Leicester czekają zdecydowanie większe wyzwania, w nadchodzącym sezonie.


Sam piłkarz nie ukrywa swojego zadowolenia z aktualnej sytuacji drużyny, a także swojej prywatnej. Jamie Vardy widzi, że cały czas jest w stanie dawać swojej drużynie odpowiednią jakość i jest jej motorem napędowym. Dodatkowo, piłkarz bardzo cieszy się z powrotu do Premier League, co jak sam wskazuje, będzie dużą motywacją dla całej drużyny.


Jamie Vardy patrzy także pozytywnie na swoją przyszłość. Według niego, wiek to tylko liczba, a jego dobre prowadzenie odwdzięcza się tym, że nie łapie on kontuzji i jest w stanie grać na odpowiednim poziomie.

Źródło: Flashscore.pl