1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Walukiewicz przed meczem Polski z Austrią!
Walukiewicz przed meczem Polski z Austrią!
Piotr

Walukiewicz przed meczem Polski z Austrią!

Na dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem z Austrią, pojawił się obrońca reprezentacji polski, czyli Sebastian Walukiewicz. W jego opinii, piątkowy mecz z Austrią będzie finałem dla obu zespołów. Skutkiem tego, możemy liczyć na wielkie emocje, które polska reprezentacja będzie chciała zapewnić nam, podczas całego meczu. Zapraszamy!

  • Na konferencji prasowej przed meczem z Austrią, pojawił się obrońca reprezentacji Polski, Sebastian Walukiewicz.
  • Walukiewicz uważa, że piątkowy mecz z Austrią będzie finałem dla obu zespołów, co zapewni wielkie emocje.
  • Oceniając reprezentację Austrii, stwierdził, że mają bardzo dobrych piłkarzy w każdej formacji, wielu z nich gra w Bundeslidze.
  • Zaznaczył, że Austria będzie gotowa do walki, szczególnie w aspekcie gry siłowej, znanej z Bundesligi.
  • Podkreślił, że mecz jest „finałem” dla obu zespołów, dlatego Polacy muszą być gotowi do poświęceń i intensywnej gry.

Jak Sebastian Walukiewicz ocenia aktualną reprezentację Austrii? Według niego, Austria posiada bardzo dobrych piłkarzy, w każdej formacji. Co więcej, wielu z nich gra na co dzień w Bundeslidze, a więc jednej z TOP 5 lig, na całym świecie. Skutkiem tego, Austria będzie gotowa do walki tym bardziej, iż gra siłowa w Bundeslidze nie jest niczym obcym dla graczy.

Reprezentant Polski dodaje, że jest to „finał”, dla obu zespołów. Dlatego też, Polacy muszą być w pełni gotowi do poświęceń i do tego, aby nie odstawiać nogi podczas żadnej z akcji. Jak dodaje obrońca, wiele spotkań podczas
EURO 2024 jest wyrównanych, tak więc podobna sytuacja może mieć miejsce właśnie w piątek, podczas meczu z Polską.

Na sam koniec Sebastian Walukiewicz dodaje, że atmosfera w reprezentacji
Polski jest bardzo dobra, skutkiem czego piłkarze wyjdą w piątek na boisko z podniesionymi głowami. Ich świadomość na temat przeciwnika jak i wagi meczu jest spora, tak więc spotkanie będzie z pewnością, na najwyższym poziomie ze strony Polaków.

Źródło: Flashscore.pl