1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Wiemy już, kto nie pojedzie na EURO 2024 z reprezentacji Polski!
Wiemy już, kto nie pojedzie na EURO 2024 z reprezentacji Polski!
VincenzoIzzo / depositphtotos.com
Piotr
Piotr

Wiemy już, kto nie pojedzie na EURO 2024 z reprezentacji Polski!

Po wczorajszym, niezwykle udanym meczu towarzyskim z Ukrainą, reprezentacja Polski została w pełni skompletowana i określona przez trenera Michała Probierza. Wszystko działo się za jego wcześniejszym ogłoszeniem, w którym selekcjoner reprezentacji Polski przyznał, że ostateczne decyzje podejmie po towarzyskim meczu Polski z Ukrainą!


Pierwszy brak powołania jest dość oczywisty. Arkadiusz Milik w pierwszych minutach wczorajszego spotkania uległ dość groźnie wyglądającej kontuzji, która z pewnością wyklucza piłkarza w udziale na EURO 2024. Niestety, stan Arkadiusza Milika już na boisku wskazywał, że piłkarz nie będzie w stanie zregenerować się na najbliższą imprezę piłkarską, co tylko potwierdziły dalsze testy.


Co ciekawe, wśród reprezentantów polski źle wyglądał Nicola Zalewski, a także Taras Romanczuk, którzy również wyglądali na lekko kontuzjowanych. Tutaj selekcjoner uciął jednak wszystkie dywagacje – obaj piłkarze jadą na EURO.


Jeśli chodzi o dwa pozostałe nazwiska, które nie pojadą na EURO 2024 spośród wszystkich reprezentantów Polski, mowa o Pawle Bochniewiczu i Jakubie Kałuzińskim.

Termin na dostarczenie ostatecznego składu kadry minął wczoraj, o godzinie 23:59, skutkiem wszystkie ustalenia związane z kadrą, są już w pełni wiążące.