1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Wisła Kraków - Piast Gliwice gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
Wisła Kraków - Piast Gliwice gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
Pixabay.com
Piotr
Piotr

Wisła Kraków - Piast Gliwice gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Nadchodzący mecz pomiędzy Wisła Kraków a Piast Gliwice, który odbędzie się 31.01.2021, z pewnością okaże się warty obejrzenia w Ekstraklasa. Spotkanie to będzie miało miejsce w Stadion Miejski im. Henryka Reymana, dlatego warto skorzystać z transmisji, aby śledzić tę rywalizację na bieżąco. Mecz rozpocznie się o godz. 15:00. Z uwagi na to, że stawki przy kolejka są duże, niezapomniane emocje są tu gwarantowane, nie powinno się zatem zwlekać z zebraniem kibicowskich gadżetów, grona przyjaciół oraz kilku przekąsek, aby miło spędzić czas na oglądaniu rozgrywki w Internecie.Wisła Kraków - Piast Gliwice. Gdzie oglądać?W czasach, gdy osobiste wybranie się na stadion w celu dopingowania zawodników swojego ulubionego zespołu jest niemożliwe, wierni kibice powinni szukać alternatyw. Z pomocą przychodzi Internet, który pozwala na transmisje online, prowadzone na żywo podczas spotkań sportowych. Nawet jeśli nie posiada się kanałów sportowych w TV, wystarczy sięgnąć po tablet, komórkę lub zasiąść za ekranem komputera, a następnie wyszukać mecze na żywo.O czym pamiętać oglądając mecze online Wisła Kraków - Piast Gliwice?Chociaż nie jest trudno odszukać transmisje na żywo, zaleca się najpierw sprawdzić kilka aspektów technicznych. Przede wszystkim warto upewnić się, że łącze internetowe działa tak, jak należy – żaden kibic w końcu nie lubi, kiedy musi przerwać oglądanie meczu z uwagi na konieczność zbuforowania obrazu. Na nowoczesnym sprzęcie tego typu problemu uznaje się raczej za rzadkość, lecz przezorny zawsze ubezpieczony. Poza tym warto zwrócić uwagę na odpowiednią jakość samej transmisji – oglądanie w 144p nie należy do szczególnie przyjemnych doświadczeń.Dlaczego warto zdecydować się na transmisje online z meczu Wisła Kraków - Piast Gliwice?Internet to przyszłość, a mecze na żywo transmitowane w sieci mają wiele przewag nad oglądaniem telewizji. Przede wszystkim ma się większy wpływ na jakość nagrania, urządzenie, z którego się ogląda. Warto wspomnieć także o klarowniejszym harmonogramie spotkań, z którego skorzystać można na portalach streamingowych. Tak czy inaczej – naprawdę warto dać szansę transmisjom meczów online!


Ostatnio Wisła Kraków rywalizował z Piast Gliwice 30.05.2020 17:30:00 w Stadion Miejski. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0. Kolejne spotkanie Wisła Kraków z Piast Gliwice odbędzie się 31.01.2021 15:00:00 w Stadion Miejski im. Henryka Reymana.Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Wisła Kraków - Piast Gliwice 1-2, Wisła Kraków - Piast Gliwice 2-2, Piast Gliwice - Wisła Kraków 2-0, .


Wisła Kraków - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Wisła Kraków zajmuje 12 w lidze Ekstraklasa. Po 14 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 14 punktów, na które złożyło się 3 zwycięstw, 5 remisy i 6 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 19 bramek zdobytych i 19 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Wisła Kraków rywalizowali w tym sezonie ligowym 6. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 1 remisów i 3 porażek.


Piast Gliwice - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Piast Gliwice zajmuje 13 w lidze Ekstraklasa. Po 14 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 14 punktów, na które złożyło się 3 zwycięstw, 5 remisy i 6 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 17 bramek zdobytych i 18 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Piast Gliwice rywalizowali w tym sezonie ligowym 7. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 3 remisów i 0 porażek.

Transmisja Online: Player.plKiedy mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice? 31.01.2021, godz. 15:00