Wisła Płock - Piast Gliwice transmisja online i TV na żywo
fot. pixabay.com

Wisła Płock - Piast Gliwice transmisja online i TV na żywo

Wisła Płock - Piast Gliwice – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Ekstraklasa nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 03.04.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Wisła Płock a Piast Gliwice, które odbędzie się w Stadion im. Kazimierza Górskiego. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. Wisła Płock - Piast Gliwice gdzie obejrzeć?


Wisła Płock będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Piast Gliwice. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!


Ostatnio Wisła Płock rywalizował z Piast Gliwice 23.10.2020 18:00:00 w Stadion Miejski. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. Kolejne spotkanie Wisła Płock z Piast Gliwice odbędzie się 03.04.2021 12:30:00 w Stadion im. Kazimierza Górskiego.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Wisła Płock - Piast Gliwice 2-1, Piast Gliwice - Wisła Płock 1-0, Piast Gliwice - Wisła Płock 1-0, Wisła Płock - Piast Gliwice 1-1, .

Wisła Płock - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Wisła Płock zajmuje 13 w lidze Ekstraklasa. Po 22 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 25 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw, 7 remisy i 9 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 27 bramek zdobytych i 34 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Wisła Płock rywalizowali w tym sezonie ligowym 11. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 0 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek.

Piast Gliwice - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Piast Gliwice zajmuje 6 w lidze Ekstraklasa. Po 22 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 31 punktów, na które złożyło się 8 zwycięstw, 7 remisy i 7 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 28 bramek zdobytych i 23 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Piast Gliwice rywalizowali w tym sezonie ligowym 11. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Wisła Płock - Piast Gliwice? 03.04.2021, godz. 12:30

Video