Zapowiedź 4. kolejki ligi francuskiej

Fani ligi francuskiej po trzech kolejkach musieli odczekać swoje, a to ze względu na przerwę reprezentacyjną, jednak teraz już będą mogli ponownie oglądać mecze na żywo swoich ulubieńców z Ligue One.


Już w piątek o godzinie 20:45 rozpocznie się rywalizacja i od razu z grubej rury, bo mamy pojedynek zespołu, który zakwalifikował się do fazy grupowej Ligi Europejskiej oraz mistrza kraju. Mecze PSG zawsze warto oglądać na żywo w Internecie, szykuje się ciekawy pojedynek, miejmy nadzieje, że wreszcie w barwach mistrza kraju zobaczymy Grzegorza Krychowiaka.


Większość meczów na żywo rozegra się jednak w sobotę, kiedy będziemy mogli śledzić aż sześć spotkań. Na początek o 17:00 Lyon zagra z Bordeaux, reszta meczów natomiast rozpocznie się o tej samej godzinie, czyli o 20:00. Angers podejmować będzie Dijon, natomiast Bastia zagra z zespołem z Tuluzy. Do Guingamp wybiera się Montpellier. Ciekawie będzie w Lille, gdzie przyjedzie Monaco, w którego składzie zobaczymy oczywiście Kamila Glika. W ostatnim spotkaniu tego dnia Lorient zagra z Nancy.


Również w niedzielę fani francuskiej piłki mogą liczyć na oglądanie meczów na żywo, bo czekają ich aż trzy spotkanie. Na początek dnia, o godzinie 15:00 Nantes zagra z Metz. Natomiast dwie godziny później grać będzie drużyna Kamila Grosickiego, który jednak ostatecznie nie przeszedł do angielskiej Premiership. Tego dnia Rennes podejmować będzie Caen. Na zakończenie kolejki Nicea zagra z Marsylią, ten mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i może stanowić świetne zamknięcie czwartej kolejki.