Zapowiedź 4 kolejki Lotto Ekstraklasy

Zapowiedź 4 kolejki Lotto Ekstraklasy

Bardzo ciekawie zapowiada się początek czwartej kolejki Ekstraklasy. Już w piątek 5 sierpnia zagra druga z trzecią drużyną ligi, chwilę później naprzeciwko siebie staną Cracovia z Wisłą. Będzie to pojedynek o prymat w Krakowie, to nie tylko mecz o punkty, ale przede wszystkim o prestiż.Już w piątek o godzinie 18:00 rozpocznie się pojedynek Jagielloni z Arką. O ile dobry początek sezonu Jagi nie musi zaskakiwać, o tyle na Arkę nikt nie stawiał, tymczasem piłkarze z Gdyni świetnie sobie radzą i zajmują miejsce na podium. Najbliższy pojedynek to test dla obu ekip, ma pokazać, na co stać te drużyny. Oczywiście zapowiada się, że
mecze live tv będą się cieszyły w tym wypadku sporym zainteresowaniem.


Równie interesująco może być w Krakowie, tam Cracovia zmierzy się z Wisłą, będzie to klasyczne derby nadwiślańskiego miasta, emocji zapewne nie zabraknie. Warto więc śledzić livescore z tego pojedynku, mimo że oba teamy nie zaczęły sezonu zbyt udanie. Cracovia zajmuje 8 miejsce w tabeli, Wisła dopiero 11, ale w walce o prestiż Krakowa walki nie zabraknie.


Jakie jeszcze mecze live stream czekają na kibiców w ramach czwartej kolejki Ekstraklasy? W sobotę zmierzą się Termalica z Górnikiem Łęczna, Śląsk z Lechią oraz Korona z niespodziewanie fatalnie grającym Lechem Poznań (zajmuje ostatnie miejsce w tabeli!).


W niedzielę lider, Zagłębie podejmie słabą w tym sezonie Pogoń, a Mistrz Polski Legia zagra z wicemistrzem, Piastem Gliwice. Kolejkę w poniedziałek zakończy rywalizacja Ruchu Chorzów z Wisłą Płock.