Zapowiedź: FC Barcelona - Atletico Madryt

Osiemnasta kolejka Primera Division stoi pod znakiem pojedynku pomiędzy Barceloną a Atletico Madryt. Zdaje się, że gospodarze są zdecydowanym faworytem, ale Atletico to drużyna kompletnie nieobliczalna, jaką stać na wygraną nawet na tak gorącym ternie, jak Camp Nou. Zanosi się więc na wybitnie ciekawy mecz i niewykluczone, że padną tu naprawdę piękne bramki.

FC Barcelona i Atletico Madryt, to w tym momencie jedne z najsilniejszych klubów piłkarskich świata. Toteż ich rywalizacja w ramach osiemnastej kolejki hiszpańskiej Primera Division elektryzuje cały europejski futbol. Lada chwila dowiemy się, która z tych drużyna na etapie europejskich i hiszpańskich rozgrywek jest silniejsza. To znaczące zwłaszcza, że oba kluby mają wysokie aspiracje, zarówno w rozgrywkach europejskich, jak i w walce o tytuł Mistrza Hiszpanii.

Z jednej strony na boisko wyjdą najprawdopodobniej Bravo, Montoya, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Iniesta, Rakitić, Xavi, Pedro, Messi i Suarez. W składzie Atletico najprawomocniej w podstawowej jedenastce wybiegną na boisko Moya, Siqeira, Godin, Gimenez, Juanfran, Niguez, Tiago, Gabi, Turan, Garcia oraz Griezmann. Być może jednak szkoleniowcy postanowią zaskoczyć swoich rywali i dadzą szansę innym swoim zawodnikom na grę w tak arcyważnym pojedynku.
Zapowiada się wyjątkowo dobry i zacięty mecz.

Wobec świetnej dyspozycji realu Madryt w tym sezonie zanosi się, że pojedynek Barcelony z Atletico może jedną z tych drużyn wykluczyć już z walki o tytuł mistrza kraju. Toteż miecz na żywo warto obejrzeć, być może
Europa będzie świadkiem padku jednej z fantastycznych drużyn na najbliższe miesiąca. Oczywiście Real Madryt marzy o podziale punktów, to b pozwoliło ekipie z Madrytu na odskoczenie od czołówki i przygotowywanie się do ostatecznych rozstrzygnięć w lidze z lekka przewagą.

Mecz dwóch hiszpańskich potęg już 11 stycznia o godzinie 21:00. Każdy fan futbolu powinien sobie ten czas zarezerwować. Tylko u nas wszystkie meczyki nadchodzącej kolejki na żywo. Warto poznać rozkład meczów i z uwaga je obejrzeć.

Podobne artykuły