1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Zbigniew Boniek: Gratuluję wyczucia i dobrego samopoczucia
Zbigniew Boniek: Gratuluję wyczucia i dobrego samopoczucia
mgillert / depositphotos.com
Piotr

Zbigniew Boniek: Gratuluję wyczucia i dobrego samopoczucia

Polska reprezentacja zakończyła swoją przygodę na Mistrzostwach Europy jako pierwsza drużyna, która odpadła z turnieju. Nasi zawodnicy zanotowali niezadowalające wyniki w fazie grupowej, przegrywając dwa mecze i remisując jeden.

  • Reprezentacja Polski odpadła z Mistrzostw Europy jako pierwsza drużyna, kończąc turniej w fazie grupowej.
  • Wyniki meczów Polski: Polska vs. Holandia 1:2, Polska vs. Austria 1:3, Polska vs. Francja 1:1.
  • Słowa Bońka wskazują na rozczarowanie postawą niektórych zawodników.

Wyniki polskiej reprezentacji oraz komentarz Zbigniewa Bońka skłaniają do refleksji nad przyszłością polskiej piłki nożnej.

Te rezultaty nie wystarczyły, by awansować do kolejnej rundy, co wzbudziło wiele emocji i komentarzy wśród kibiców oraz ekspertów piłkarskich. Do sytuacji odniósł się były prezes PZPN, Zbigniew Boniek, który na swoim profilu na Twitterze napisał: Bramki, emocje, mecze, a nasi bohaterowie (nie wszyscy) na mediach społecznościowych wrzucają piękne zdjęcia z wakacji. Gratuluję wyczucia i dobrego samopoczucia. Miłego odpoczynku po ciężkiej imprezie.


Słowa Bońka wskazują na jego rozczarowanie postawą niektórych zawodników, którzy, mimo słabych wyników, szybko podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami z wakacji. Były prezes PZPN zwrócił uwagę na brak refleksji i odpowiedzialności po nieudanym turnieju.