Cristiano Ronaldo odchodzi z Manchesteru United
fot. youtube.com

Cristiano Ronaldo odchodzi z Manchesteru United

Wszyscy kibice bacznie śledzą poczynania swoich reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Katarze, a wczoraj spadła bomba z opóźnionym zapłonem. Manchester United poinformował na swoich profilach społecznościowych, że rozwiązał kontrakt z Cristiano Ronaldo. Jest to po części pokłosie ostatniego wywiadu, który udzielił Portugalczyk.

Ronaldo odchodzi z Manchesteru United

Cristiano Ronaldo odchodzi i jak brzmi komunikat angielskiego klubu "Cristiano Ronaldo odchodzi z Manchesteru United za porozumieniem stron. Dziękujemy mu za wkład w ostatnie dwa sezony oraz zdobycie 145 bramek w 346 występach, i życzy mu i jego rodzinie wszystkiego dobrego".

Portugalczyk w Manchesterze United

Cristiano Ronaldo, Manchester United, piłka nożna tak zaczęła się historia jednego z najlepszych piłkarzy ostatnich lat. Młody Portugalczyk przyszedł do Manchesteru United za czasów Alexa Fergusona. To tutaj triumfował w Lidze Mistrzów, świętował zdobycie Złotego Buta czy mistrzostwo Premier League. Niestety ta historia miała wyglądać inaczej i po kilku latach Ronaldo miał wrócić do swojego ukochanego klubu i zdobywać kolejne trofea na końcówce swojej kariery. Historia potoczyła się inaczej i ich drogi się rozeszły.

Cristiano Ronaldo na Mistrzostwa Świata

Portugalczyk obecnie przebywa na mistrzostwach świata. Mundial obecnie odbywa się w Katarze. Wielu dziennikarzy czy kibiców zadaje sobie pytanie. Manchester United wybrał ten termin żeby przeszedł bez zbędnego echa. 

Podobne artykuły