1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Fernando Hierro nominowany na dyrektora sportowego Al Nassr!
Fernando Hierro nominowany na dyrektora sportowego Al Nassr!
ChinaImages / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Fernando Hierro nominowany na dyrektora sportowego Al Nassr!

Do bardzo ciekawej sytuacji doszło w Arabii Saudyjskiej, a mianowicie w klubie Cristiano Ronaldo, Al. Nassr. Władze klubu postanowiły zatrudnić dyrektora sportowego, którym będzie była legenda Realu Madryt, Fernando Hierro. Bardzo możliwe, że powołanie właśnie tej osoby na takie stanowisko wiąże się z ostatnimi słowami Cristiano Ronaldo, odnośnie niezbędnych transferów w klubie. 

Przypomnijmy bowiem, że wszystko zaczęło się od słów Cristiano Ronaldo, który stwierdził iż w klubie trzeba wzmocnień. Al. Nassr niestety uległo w pucharze krajowym, co wywołało duże emocje i rozgoryczenie w Portugalczyku. CR7 zapytany o to, kogo widzi w swoim klubie, wymienił dwóch zawodników Realu Madryt. Jednym z nich miał być Nacho, natomiast drugim Casemiro, który aktualnie gra w Premier League.

Bardzo możliwe, że Fernando Hierro został powołany właśnie po to, aby połączyć struktury madryckiego klubu, z klubem Al Nassr. Dzięki dobrym kontaktom z Florentino Perezem, Fernando Hierro będzie w stanie skutecznie negocjować, odnośnie zawodników „Królewskich”, w przyszłości.

Warto dodać, że Fernando Hierro ma bardzo bogate CV, na pozycji dyrektora sportowego. Do tej pory sprawował on taką samą funkcję w Meksykańskim Chivas, a wcześniej w hiszpańskiej Maladze.