1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Lech Poznań - Piast Gliwice gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
Lech Poznań - Piast Gliwice gdzie obejrzeć transmisję na żywo?
Pixabay.com
Piotr
Piotr

Lech Poznań - Piast Gliwice gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Lech Poznań - Piast Gliwice – emocjonujące spotkanie na żywo!Żaden kibic nie może przegapić nadchodzącego spotkania Lech Poznań oraz Piast Gliwice. Te dwie drużyny zmierzą się z sobą już wkrótce – 14.03.2021 okaże się, który klub wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Niezapomniane, piłkarskie emocje są gwarantowane, czego spodziewać można się po prestiżowej Ekstraklasa. INEA stadion była już miejscem rozegrania wielu legendarnych meczów, a zbliżająca się gra obydwu zespołów jedynie wzbogaci jej historię.Transmisja TV na żywo i live stream online Lech Poznań - Piast Gliwice?Lech Poznań są gospodarzami, dlatego nie ulega wątpliwości, że w starciu tym dadzą z siebie wszystko. Chociaż Piast Gliwice to bez wątpienia również rozpoznawalny klub, to szale zwycięstwa są niezdecydowane… zdecydowanie warto jednak osobiście śledzić poczynania piłkarzy, gdyż wydarzenie to z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji. Jest to istotny mecz także pod względem samego awansu w Ekstraklasa – stawki są naprawdę wysokie!Oglądanie meczu online Lech Poznań - Piast Gliwice – doskonały sposób, na nieco rozrywki!Nawet, gdy kibicowanie swoim faworytom z trybunów nie jest możliwe, entuzjaści dobrej piłki mogą bez problemu oglądać mecz za pośrednictwem Internetu. Mecze live to doskonały sposób, aby doświadczyć każdego detalu piłkarskiego spotkania, bez konieczności opuszczania swojego ulubionego fotela. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby sięgnąć po kibicowskie gadżety, kilka przekąsek i dobre towarzystwo, a następnie dopingować swoim ulubieńcom zza monitora i oglądać mecze online.


Ostatnio Lech Poznań rywalizował z Piast Gliwice 04.10.2020 17:30:00 w Stadion Miejski. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-4. Kolejne spotkanie Lech Poznań z Piast Gliwice odbędzie się 14.03.2021 17:30:00 w INEA stadion.Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Piast Gliwice - Lech Poznań 0-2, Lech Poznań - Piast Gliwice 3-0, Piast Gliwice - Lech Poznań 1-1, Piast Gliwice - Lech Poznań 1-0, Piast Gliwice - Lech Poznań 4-0, Lech Poznań - Piast Gliwice 1-1, .


Lech Poznań - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Lech Poznań zajmuje 7 w lidze Ekstraklasa. Po 20 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 28 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw, 7 remisy i 6 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 28 bramek zdobytych i 25 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Lech Poznań rywalizowali w tym sezonie ligowym 9. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.


Piast Gliwice - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Piast Gliwice zajmuje 9 w lidze Ekstraklasa. Po 20 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 27 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw, 6 remisy i 7 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 26 bramek zdobytych i 23 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Piast Gliwice rywalizowali w tym sezonie ligowym 10. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Transmisja Online: Player.plKiedy mecz Lech Poznań - Piast Gliwice? 14.03.2021, godz. 17:30