1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Leo Messi myśli o dalszej grze w MLS!
Leo Messi myśli o dalszej grze w MLS!
thenews2.com / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Leo Messi myśli o dalszej grze w MLS!

Ostatnie miesiące dla Leo Messiego nie są tak idealne, jakby mogło się wydawać. Argentyńczyk kiedy gra, na ogół idzie mu dobrze i popisuje się świetną formą, która przekłada się również na gole. Niestety, Messiego coraz częściej trapią kontuzje, które nie są łatwe do wylecenia w jego wieku. Skutkiem tego, Leo Messi został zapytany o to, jak długo jeszcze zamierza grać w piłkę nożną. Odpowiedź Argentyńczyka mogła być tylko jedna!

Jak przyznał sam
Leo Messi, doskonale zdaje sobie sytuację z tego, jak wygląda jego aktualny stan zdrowia i z jakimi problemami musi borykać się w swoim wieku. Co więcej, Argentyńczyk doskonale wie, kiedy gra mu się układa, a kiedy nie idzie mu tak, jak powinno. Pomimo tego, Leo Messi wcale nie myśli o zaprzestaniu gry w piłkę nożną i jak sam twierdzi, ma nadzieję, że jeszcze będzie miał dużo czasu do gry.

Leo Messi wydaje się także nie przejmować tym, czym przejmują się dziennikarze i media. Według niego samego, żyje codziennością i chwilami, które dają mu radość. Nie zastanawia się także nad swoją przyszłością, ponieważ nawet jeśli nie będzie już mógł zajmować się piłką, bez problemu znajdzie on nową drogę dla siebie. Na dzień dzisiejszy Leo Messi nie czuje się jednak, że koniec gry w piłkę jest dla niego bliski, przez co dalej myśli o grze w
MLS.


Update cookies preferences