1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Manchester United - Newcastle United mecz, transmisja dzisiaj na żywo i online. Gdzie oglądać za darmo?
Manchester United - Newcastle United mecz, transmisja dzisiaj na żywo i online. Gdzie oglądać za darmo?
Piotr
Piotr

Manchester United - Newcastle United mecz, transmisja dzisiaj na żywo i online. Gdzie oglądać za darmo?

Gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku w Premier League pomiędzy Manchester United - Newcastle United. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 19:30. Mecz Manchester United - Newcastle United będzie można obejrzeć legalnie i w dobrej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.

Manchester United - płatna transmisja online

Transmisja meczu Manchester United - Newcastle United będzie dostępna m.in. na platformach cyfrowych Canal+ Online, Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport. Transmisję online ze spotkania Manchester United - Newcastle United można obejrzeć w Polsat Sport Premium wykupując pakiet “Wielka Piłka” w Canal+online. Przy zakupi półrocznym abonament wyniesie tylko 40zł miesięcznie. Canal+online - należy przejść pod wskazany poniżej banner reklamowy i wykupić subskrypcję. Na jednym koncie użytkownika, na którym wykupiony jest abonament transmisję mogą jednocześnie oglądać dwie osoby korzystające z różnych urządzeń. Transmisja meczu Manchester United  - Newcastle United oraz innych meczów Ligi Mistrzów można uruchomić w serwisie www należącym do Canal+online i w aplikacji.

Wynik meczu na żywo 
Manchester United - Newcastle United będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Kto faworytem meczu Manchester United - Newcastle United

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest Newcastle United. Kurs na Manchester United oscyluje w granicach 2.70, na remis 4.00, na Newcastle United 2.40.

Manchester United - Newcastle United typy i kursy bukmacherskie

Typy bukmacherskie Manchester United - Newcastle United można obstawiać w firmie STS. Po przejściu pod wskazane poniżej adres internetowy bukmachera można założyć bezpłatne konto klienta, a także skorzystać z oferty promocyjnej. STS na start oferuje 1500zł.

Kursy bukmacherskie Manchester United - Newcastle United

  • Wygra Manchester United: kurs 2.70 (STS)
  • Remis: kurs 4.00 (STS)
  • Wygra Newcastle United: kurs 2.40 (STS)

Sprawdź bonusy bukmacherskie u naszych partnerów