1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Niels Frederiksen nowym trenerem Lecha Poznań!
Niels Frederiksen nowym trenerem Lecha Poznań!
Lech Poznań
Piotr
Piotr

Niels Frederiksen nowym trenerem Lecha Poznań!

Lech Poznań nie próżnuje. Klub z Poznania postanowił bardzo szybko rozpoznać się na rynku trenerskim i pozyskać nazwisko z doświadczeniem. Tym razem, Poznański klub ma reprezentować szkoleniowiec  Danii. Jak dowiadują się polskie media, Niels Frederiksen podpiszę z Lechem Poznań aż dwuletni kontrakt.

Co ciekawe, o samym ruchu informuje oficjalna strona Lecha Poznań która twierdzi, że już dziś dojdzie do podpisania umowy, z nowym trenerem Lecha Poznań. Nie jest to informacja zaskakująca, jednak warto na nią zwrócić uwagę, ponieważ Lech Poznań jak widać, na poważnie bierze zatrudnienie nowego, doświadczonego szkoleniowca z Danii.

Warto przypomnieć, że Niels Frederiksen był w ostatnim czasie trenerem drużyny Brondby, która w 2021 roku została mistrzem Danii, a jego kunszt trenerski został doceniony. Niestety, dalsze losy 53 letniego szkoleniowca w Brondby nie były już tak kolorowe, skutkiem czego klub postanowił zrezygnować z jego usług.

Czym Niels Frederiksen oczarował władze Lecha Poznań? Z pewnością swoim bardzo mądrym podejściem do kadry i taktyki, z czego znany jest 53 letni trener. Jak widać, Lech Poznań poszukuje doświadczonego trenera, który ma dobry zmysł co do zawodników i taktyk, które realizuje ze swoimi piłkarzami, na boisku.