1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Sandro Tonali z kolejnymi zarzutami za hazard!
Sandro Tonali z kolejnymi zarzutami za hazard!
operations@newsimages.co.uk / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Sandro Tonali z kolejnymi zarzutami za hazard!

Niestety, piłkarz Newcastle United boryka się aktualnie z bardzo dużymi problemami prawnymi, które związane są z hazardem. Sandro Tonali został bowiem oskarżony, o branie udziału w 50 zakładach hazardowych, co jest surowo zabronione, przez Angielską Federację Piłkarską. Skutkiem tego, piłkarz Newcastle, na dłużej musi liczyć się z zakazem gry w piłkę, który aktualnie trwa do sierpnia, 2024 roku!

Sandro Tonali już w 2023 stał się głównym piłkarzem, zamieszanym w aferę bukmacherską, która wybuchła we Włoszech. Już wtedy, piłkarz Newcastle został zawieszony na 9 miesięcy, a także zmuszony do odbycia terapii związanej z uzależnieniem hazardowym. Skutkiem tego, Sandro Tonali miał przez 8 miesięcy poddawać się długiej i mozolnej terapii, która miała wydostać go ze szponów hazardu.

Jak się jednak okazuje, Sandro Tonali łamał wszelkie postanowienia i w ostatnich miesiącach nadal bał czynny udział w zakładach bukmacherskich. Oznacza to, że Sandro Tonali musi liczyć się z kolejnym zawieszeniem, które będzie jeszcze bardziej restrykcyjne. Oczywiście, piłkarz Newcastle United dostanie głos, w którym będzie miał okazję do wytłumaczenia.

Czasu jest niewiele, ponieważ Sandro Tonali musi złożyć stosowne wytłumaczenia do 5 kwietnia i muszą one być wartościowe, dla Angielskiej Federacji Piłkarskiej!


Update cookies preferences